XLIV Regaty o Srebrny Dzwon

26.06.2023

Ahoy żeglarze, przyjaciele i entuzjaści!

Już niedługo nadejdzie długo wyczekiwana chwila - XLIV Regaty o Srebrny Dzwon! Tegoroczna edycja odbędzie się 29 lipca 2023 roku, kontynuując piękną tradycję naszej żeglarskiej imprezy. Serdecznie zapraszamy Was do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w naszym malowniczym Kołobrzegu!

Kołobrzeg, miasto o bogatej historii morskiej, stanowi doskonałe tło dla naszych regat. Urokliwe plaże, molo i przepiękne krajobrazy Bałtyku tworzą idealne otoczenie dla żeglarskich zmagań. Będziecie mieli okazję podziwiać liczne jednostki żaglowe, które będą ścigać się na falach Bałtyku, zarówno z plaży, jak i z molo. To doskonała okazja, aby cieszyć się pięknem żeglarstwa.

Plakat XLIV Regat o Srebrny Dzwon

Informacje o rejestracji i kosztach:

  • Koszt uczestnictwa w regatach wynosi 50 złotych od łodzi. Jednakże, dla członków naszego klubu, udział w regatach jest darmowy, co stanowi jedną z wielu korzyści płynących z członkostwa. To doskonała okazja, aby dołączyć do naszej żeglarskiej społeczności i skorzystać z licznych przywilejów.

  • Zapraszamy Was do rejestracji na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie formularz zgłoszeniowy. To szybkie i wygodne rozwiązanie, które umożliwi nam sprawne przygotowanie całej imprezy.

  • Dodatkowo, dla chętnych uczestników, mamy możliwość zamówienia specjalnych koszulek w bardzo limitowanej edycji upamiętniającej nasze regaty. Jeśli chcecie mieć wyjątkową pamiątkę, nie wahajcie się! Koszt takiej koszulki to jedyne 80 złotych, a będą na prawdę eleganckie! Potrzebne rozmiary i ilości podajcie na formularzu zgłoszeniowym.

Projekt koszulki regat XLIV o Srebrny Dzwon

Informacje dodatkowe:

  • Więcej informacji na temat trasy, programu i innych szczegółów będziemy publikować na naszej stronie internetowej oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych, więc regularnie do nas zaglądajcie.

  • Imprezę oczywiście będziemy fotografować, aby uwiecznić najpiękniejsze chwile i emocje towarzyszące regatom. Czekajcie na nasze zdjęcia, które będziemy publikować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych po zakończeniu regat.

Przygotujcie się na niezapomniane żeglarskie doświadczenie, piękne wspomnienia i niezapomnianą atmosferę Kołobrzegu. Widzimy się 29 lipca - XLIV Regaty o Srebrny Dzwon!

Nie zapomnijcie zaglądać tutaj i na naszą FB stronę!

Z żeglarskim pozdrowieniem, Organizatorzy Regat o Srebrny Dzwon - JKM “Joseph Conrad”

XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIV Regaty o Srebrny Dzwon za nami! I oto publikujemy to na co czekaliście, czyli wyniki XLIV Regat o Srebrny Dzwon 2023! Tym … Czytaj więcej »
6 sierpnia 2023
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIII Regaty o Srebrny Dzwon za nami! Dopisało wszytko: fekwencja, pogoda, nagrody!!! Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom – to … Czytaj więcej »
5 sierpnia 2022