XLV Regaty o Srebrny Dzwon

08.07.2024

Ahoj!

Tak, tak - ten termin zbliża się szybciutko! W sobotę, 27 lipca 2024 roku, odbędą się XLV Regaty o Srebrny Dzwon, czyli kołobrzeskie święto morskich żeglarzy!

Zaproszenie

Zapraszamy członków JKM “Joseph Conrad”, rezydentów-armatorów naszej pięknej Mariny Solnej i oczywiście wszystkich innych wilków (i wilczyce) morskich mających ochotę troszkę pościgać się.

Miejsce i plan regat

Regaty tradycyjnie odbędą się na redzie Portu Kołobrzeg. W zależności od warunków pogodowych planujemy rozegranie 3-4 wyścigów krótkich lub 1-2 dłuższych (Na Bornholm nie płyniemy).

Kategorie jachtów

Jachty podzielone zostaną w możliwie najsprawiedliwszy sposób na 2 - 3 kategorie. Osobną grupę utworzą DZ-ty, których prawdopodobnie będzie aż 3!

Zapisy

Zapisy przyjmować będziemy w piątek, 26 lipca w godzinach 19:00-20:00 oraz w dniu regat od 8:00 do 9:00.

Harmonogram

  • Odprawa kapitanów: 9:00
  • Start regat: Po odprawie

Dla uczestników spoza Kołobrzegu

Jachty spoza Kołobrzegu w dniach 26-27 lipca cumują w marinie za darmo!

Po regatach

Po regatach będzie micha, będą też nagrody!

Więcej szczegółów wkrótce!

Zapraszamy!

XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIV Regaty o Srebrny Dzwon za nami! I oto publikujemy to na co czekaliście, czyli wyniki XLIV Regat o Srebrny Dzwon 2023! Tym … Czytaj więcej »
6 sierpnia 2023
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon Ahoy żeglarze, przyjaciele i entuzjaści! Już niedługo nadejdzie długo wyczekiwana chwila - XLIV Regaty o Srebrny Dzwon! Tegoroczna … Czytaj więcej »
26 czerwca 2023