XLII Regaty o Srebrny Dzwon – informacje organizacyjne

26.07.2021

Ahoj!

Już tylko parę dni nas dzieli od corocznego żeglarskiego święta w Kołobrzegu – Regat o Srebrny Dzwon.

W tym roku to już ich 42 edycja, a w dodatku obchodzimy 65-lecie powstania klubu!

Dołożyliśmy wszelkich starań do organizacji tej imprezy i możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi! Dzwony prawie biją, drobne nagrody też czekają, obsługa sędziowska i ratownicza załatwiona i coś na ząb też będzie!

Podziękowania należą się

Z góry dziękujemy również tym, którzy zdecydują się wziąć udział w regatach – cały czas zachęcamy do rejestracji poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, jakkolwiek będzie również możliwość dokonania tego bezpośrednio przed imprezą.

Przebieg imprezy

  1. Łódki “przyjezdne” zwolnione są z opłat portowych od piątku do niedzieli.
  2. Odprawa kapitanów odbędzie się o 9:30 w sali wykładowej Mariny Solnej
  3. Wypłynięcie na redę planowane na godz. 10:15 – 10:30
  4. Start do I wyścigu – godz. 11:00, a planujemy ich 3-4.
  5. Powrót do portu ok. 15:00
  6. Ceremonia rozdania nagród i zakończenia imprezy – 16:00

    Wspólnie zróbmy film z tych regat

    Chcielibyśmy z Wami wspólnie stworzyć krótki film z tego wydarzenia, aby uwiecznić i pokazać jak się tam bawiliśmy. Także zachęcamy Was serdecznie do nagrywania waszych klipów, a niektóre znajdą się na naszym oficjalnym filmie z tego wydarzenia. Wasze materiały wideo będzie można przekazać nam po powrocie do portu przy specjalnie przygotowanym do tego stanowisku.

Prognoza pogody

Patrząc na prognozy pogody – na sobotę zapowiadają wiatr 25 kt, zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji wymienionego planu, łącznie z przełożeniem wyścigów na niedzielę – safety first! Mamy jednak nadzieję, że Neptun będzie łaskawy.

Czekamy na Was!

XLV Regaty o Srebrny Dzwon
XLV Regaty o Srebrny Dzwon Ahoj! Tak, tak - ten termin zbliża się szybciutko! W sobotę, 27 lipca 2024 roku, odbędą się XLV Regaty o Srebrny Dzwon, czyli … Czytaj więcej »
8 lipca 2024
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIV Regaty o Srebrny Dzwon za nami! I oto publikujemy to na co czekaliście, czyli wyniki XLIV Regat o Srebrny Dzwon 2023! Tym … Czytaj więcej »
6 sierpnia 2023