Regaty o Błękitnego Dorsza – Zapowiedź

13.06.2022

Witajcie!

Jacht Klub Morski “Joseph Conrad” ma wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić na II Regaty o Błękitnego Dorsza.

Zeszłoroczny debiut cieszył się wielkim zainteresowaniem – ponad 25 łodzi na wodzie – postanowiliśmy więc nowa tradycję kontynuować. Imprezę finansowo wsparła Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., za co pięknie dziękujemy!

II Regaty o Błękitnego Dorsza plakat

Datę wybraliśmy nieprzypadkowo – 2.07.2022, to początek prawdziwego sezonu turystycznego nad naszym Bałtykiem. Niech turystów (i tubylców) cieszy widok kilkudziesięciu żagli bujających się na falach. Wierzymy, że wśród nich znajdą się przyszłe wilki/wilczyce a co najmniej wilczki morskie! Impreza jest jednodniowa i najprawdopodobniej pościgamy się po trójkącie w okolicach kołobrzeskiego molo. Szlifujcie więc jachty, trymujcie żagle, rozpakujcie spinakery, trenujcie start, obmyślajcie strategię.

Byłoby fajnie rozegrać 3-4 biegi, co oczywiście leży w gestii Neptuna – pismo wystosowane ale sami wiecie, różnie z nim bywa. Alternatywą jest jeden długi wyścig do Dźwirzyna lub w drugą stronę do Ustronia Morskiego i z powrotem do Kołobrzegu. Rezerwujcie sobotę 2.07.2022 – warto! A więcej szczegółów wkrótce!

XLV Regaty o Srebrny Dzwon
XLV Regaty o Srebrny Dzwon Ahoj! Tak, tak - ten termin zbliża się szybciutko! W sobotę, 27 lipca 2024 roku, odbędą się XLV Regaty o Srebrny Dzwon, czyli … Czytaj więcej »
8 lipca 2024
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIV Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIV Regaty o Srebrny Dzwon za nami! I oto publikujemy to na co czekaliście, czyli wyniki XLIV Regat o Srebrny Dzwon 2023! Tym … Czytaj więcej »
6 sierpnia 2023