Regaty o Błękitnego Dorsza – Zapowiedź

13.06.2022

Witajcie!

Jacht Klub Morski “Joseph Conrad” ma wielką przyjemność i zaszczyt zaprosić na II Regaty o Błękitnego Dorsza.

Zeszłoroczny debiut cieszył się wielkim zainteresowaniem – ponad 25 łodzi na wodzie – postanowiliśmy więc nowa tradycję kontynuować. Imprezę finansowo wsparła Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., za co pięknie dziękujemy!

II Regaty o Błękitnego Dorsza plakat

Datę wybraliśmy nieprzypadkowo – 2.07.2022, to początek prawdziwego sezonu turystycznego nad naszym Bałtykiem. Niech turystów (i tubylców) cieszy widok kilkudziesięciu żagli bujających się na falach. Wierzymy, że wśród nich znajdą się przyszłe wilki/wilczyce a co najmniej wilczki morskie! Impreza jest jednodniowa i najprawdopodobniej pościgamy się po trójkącie w okolicach kołobrzeskiego molo. Szlifujcie więc jachty, trymujcie żagle, rozpakujcie spinakery, trenujcie start, obmyślajcie strategię.

Byłoby fajnie rozegrać 3-4 biegi, co oczywiście leży w gestii Neptuna – pismo wystosowane ale sami wiecie, różnie z nim bywa. Alternatywą jest jeden długi wyścig do Dźwirzyna lub w drugą stronę do Ustronia Morskiego i z powrotem do Kołobrzegu. Rezerwujcie sobotę 2.07.2022 – warto! A więcej szczegółów wkrótce!

Pożegnanie Krzysztofa Chodakowskiego
Pożegnanie Krzysztofa Chodakowskiego Szanowni Państwo, Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że nasz kpt.ż.w. Krzysztof Chodakowski, odszedł na wieczną wachtę. W … Czytaj więcej »
6 marca 2023
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIII Regaty o Srebrny Dzwon za nami! Dopisało wszytko: fekwencja, pogoda, nagrody!!! Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom – to … Czytaj więcej »
5 sierpnia 2022