Nowe władze JKM „Joseph Conrad”

16.01.2020

Dnia 12.01.2020 w Marinie Solnej w Kołobrzegu odbyło się Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze JKM „Joseph Conrad”.

Frekwencja dopisała – ok. 30 głosujących (płacących składki) członków. Gościliśmy przewodniczącego komisji morskiej w UM Kołobrzeg – Pana Artura Dąbkowskiego, który w swoim wystąpieniu zadeklarował wsparcie ze strony Urzędu Miasta, na które bardzo liczymy.

Komandor Krzysztof Chodakowski podsumował bogaty w wydarzenia rok 2019 – 2 edycje jubileuszowych Regat „O Srebrny Dzwon”, uczestnictwo w Regatach Otwarcia Sezonu jak również mniejsze choć równie ważne przedsięwzięcia. Przedstawił również kierunki w jakich będziemy zmierzać w 2020 roku. Skarbnik przedstawił sprawozdanie finansowe za rok 2019, który pozytywnie zaopiniowała Komisja Rewizyjna i jednogłośnie została przyjęta przez gremium.

W jawnym głosowaniu Zarząd jednogłośnie uzyskał absolutorium. Następnie odbyły się wybory członków nowego zarządu i komisji rewizyjnej. Wybrani członkowie na wewnętrznym spotkaniu ustalili skład i funkcje w nowym zarządzie, który przedstawia się następująco:

Wojciech Kalamon – komandor
Bogdan Cherek – v-ce komandor
Grzegorz Waszkiewicz – v-ce komandor
Agnieszka Kramarczyk – sekretarz (nie sekretarka!)
Zbigniew Mikołajczyk – skarbnik

Komisja Rewizyjna
Urszula Rafalska – przewodnicząca
Wioleta Nowaczyk – członek (ech…)
Mirosław Chojnacki – członek (!)
Krzysztof Chodakowski oczywiście pozostał w klubie jako Komandor Honorowy i całymi swoimi siłami i możliwościami będzie wspierać działania klubu.

Na zakończenie była pyszna pizza z Sailor Port Pizza i przy „herbacie” pośpiewaliśmy szanty.

Czekamy na otwarcie sezonu!

Pożegnanie Krzysztofa Chodakowskiego
Pożegnanie Krzysztofa Chodakowskiego Szanowni Państwo, Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że nasz kpt.ż.w. Krzysztof Chodakowski, odszedł na wieczną wachtę. W … Czytaj więcej »
6 marca 2023
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki
XLIII Regaty o Srebrny Dzwon - wyniki XLIII Regaty o Srebrny Dzwon za nami! Dopisało wszytko: fekwencja, pogoda, nagrody!!! Dziękujemy przede wszystkim uczestnikom – to … Czytaj więcej »
5 sierpnia 2022